O nás

Niečo o nás

Od roku 2011 sme mali možnosť pretransformovať viac ako 110 projektov do online sveta vo viac ako 36 podnikateľských odboroch. V roku 2021 sme sa stali partnerom SAP-u. Prostredníctvom produktu SAP Commerce, ktorý patrí do portfólia SAP Customer Experience (CX), prinášame zákazníkovi unikátnu pridanú hodnotu v oblasti e-commerce.

Máme za sebou niekoľko úspešných projektov. Jedným z nich je zahraničná spolupráca a partnerstvo so spoločnosťou Bloomreach, ktorej sme vytvárali nový, interaktívny web, alebo projekty pre lokálne značky, ako e-commerce platforma pre spoločnosť Dixi a digitalizácia pre spoločnosť Fúra. Spolupracujeme aj so start-upmi a venujeme sa ich technickej podpore. Jedným z nich je startup Carvago v oblasti automotive, pre ktorý vyvíjame mobilnú aplikáciu Car Audit, a participujeme na implementácii integrácií v rámci DMS. Aktuálne pracujeme na vývoji robustnej e-commerce platformy pre jedno z najväčších kúpeľňových štúdií Siko a na implementácii digitálnych produktov (Engagement, Discovery a Content) spoločnosti Bloomreach.

Kvalita našich spoluprác je odrazom našich skúseností a aktívnej komunikácie so stálymi, ale aj novými klientmi. Našich konzultantov nájdete v Košiciach, v Bratislave alebo v Prahe, a sami sa tak môžete presvedčiť o našich kvalitách.

Java 80%
React 70%
PHP 60%
Angular 40%
React native 35%
oTHERS 20%

Úspechy

Vznik Cassovia Code
v roku 2011
Herný vývoj
Viac ako 5 herných titulov
Tím profesionálov
Desiatky skúsených špecialistov
Cassovia code

Spoznajte náš tím

Ján Berežný CEO & Sales Director

Ján Berežný

CEO & Sales Director

Štefan Nitkulinec Technical & Marketing Director

Štefan Nitkulinec

Technical & Marketing Director

Pavol Macko Deputy Sales Director & HR manager

Pavol Macko

Deputy Sales Director & HR manager

Tana - HR Manager​ - contact

Tatiana Balintová

HR Manager

Radana Šimáková Business Development & IT Project Manager

Radana Šimáková

Business Development & IT Project Manager

Michal Sajko Project Manager

Michal Sajko

Project Manager