3

Naše spolupráce

Technológie

Java, Angular, SAP Commerce

Dĺžka projektu:

Viac ako 4 roky

Veľkosť tímu:

15

Spoločnosť SIKO​

Rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. SIKO patrí medzi najsilnejších predajcov kompletného vybavenia kuchýň a kúpeľní na území Českej a Slovenskej republiky so širokou sieťou predajní. Systémy robustného e-commerce systému bežia na technológiách SAP.

SIKO

Na úvod

V rámci našej spolupráce sme spolupracovali so spoločnosťou SIKO na transformácii starého B2B              e-commerce riešenia na novú platfbormu SAP Commerce (hist. Hybris).

Zmena e-commerce riešenia priniesla so sebou jednotné administračné rozhranie, tak ako pre B2C, tak aj pre B2B platformu, ktoré uľahčuje prácu zamestnancom spoločnosti. Jeho súčasťou je tiež prepojenie na SAP ERP a SAP CRM (automatická synchronizácia objednávok, zákazníkov, produktov, produktových vlastností, skladového hospodárstva a iné).

Naše riešenie

Ponúka okrem iného aj využitie pokročilých funkcií ako napríklad ticketovací systém na riešenie problémov klientov. Okrem iného je možné simulovať objednávku, ktorá na základe vybraných produktov v košíku vypočíta cenu pre B2B zákazníka podľa jeho odbytovej skupiny. Prostredníctvom SAP commerce platformy môže SIKO operátor pomôcť B2B klientov s realizáciou nákupu.

Spoločnosť SIKO

Poskytuje analýzu, návrh a následnú implementáciu a nasadenie riešenia pre marketplace.