2

Hľadáme talenty s odvahou tvoriť jedinečný príbeh Cassovia Code!

Náš príbeh

Na začiatku to bol sen založiť herné štúdio. Postupným rozvojom trhu sme sa zamerali na sofistikované softvérové riešenia, e-commerce a custom vývoj. Spolupracujeme s takými menami ako je americká spoločnosť Bloomreach alebo nemecký SAP.

Už viac ako 10 rokov pomáhame firmám zvládať ich technologické výzvy.

recruitment

Čo nás vystihuje

Náš tím tvoria talentovaní ľudia, ktorí majú radi výzvy a chcú rásť spolu s firmou.

RAST

Našou misiou je pomáhať klientom zvládať výzvy, ktoré prináša digitálna transformácia. Máme vplyv na úspechy našich zákazníkov. To nás neustále posúva vpred, vďaka čomu rastieme ako profesionáli aj ako osobnosti.

ODVAHA

Nebojíme sa prichádzať s inovatívnymi riešeniami. Baví nás hľadať spôsoby ako robiť veci lepšie. Objavujeme nekonvenčné technológie, sledujeme trendy a na problémy sa pozeráme ako na príležitosti.

LOKÁLNOSŤ

Vytvárame prostredie, kde sa môžu realizovať talenty lokálneho IT prostredia. Budujeme firmu s vlastným a jedinečným príbehom. Zároveň cítime záväzok voči miestu a mestu, kde sme vyrastali a študovali.

ĽUDIA

V práci sa chceme cítiť rovnako dobre ako doma, a to vďaka ľuďom, otvorenej komunikácii a spoločným aktivitám. Pomáhame si pri riešení každodenných problémov a zdieľame radosť z úspechov.

Chceme dať priestor ľuďom, ktorí majú odvahu prichádzať s vlastnými nápadmi a inováciami, sú pripravení zdieľať skúsenosti a je im blízka priateľská a otvorená komunikácia. Sme naozaj dobrý tím, navzájom sa podporujeme a zbierame spoločné zážitky. Užívame si pohodovú atmosféru, na ktorej má každý z nás svoj podiel.

Ivana Sidorová, People & Culture Manager

V Cassovia Code na teba čaká

Príležitosť

Podporujeme kreativitu a dávame priestor vyniknúť dobrým nápadom, ako nielen zlepšiť interné procesy, ale tiež rozvíjať vzťahy so zákazníkmi a otvárať nové obchodné príležitosti.

Otvorenosť

Pravidelná obojsmerná komunikácia s vedením firmy je bežnou súčasťou práce v Cassovia Code. Vďaka tomu môžeme otvorenosť navonok transformovať aj do vnútra firmy.

Flexibilita

Nie sme zviazaní hierarchiou ani byrokraciou. Dokážeme sa rýchlo prispôsobiť situácii a skúšať nové technológie a kreatívnejšie prístupy pri hľadaní správneho riešenia.

Rozvoj

Záleží nám na profesionálnom a osobnostnom rozvoji nášho tímu. Okrem kurzov a školení ponúkame vlastnú learning komunitu - priestor na zdieľanie know-how a prezentáciu unikátnych znalostí.

Zázemie

Relax zóna, candy bar či kvalitná káva sú drobnosti, ktoré dotvárajú celkovú atmosféru v našich officoch. Okrem toho sídlime v jednom z najkrajších kreatívnych hubov v Košiciach - v Kasárňach/Kulturparku.

Život

Radi sa zabávame a vytvárame si priateľské vzťahy aj v CC tíme. Well-being budujeme predovšetkým férovými podmienkami, vzájomným rešpektom a spoločnými voľnočasovými aktivitami.

Otvorené pozície

Location

This position is not tied to a specific location.

Salary Range

Based on contract

As the Business Development Manager at Cassovia Code, you will be responsible for proactively identifying, cultivating, and capitalizing on new business opportunities among our existing and potential global clientele. While we are open to external collaborations, we would be delighted if you chose to become an integral part of our team, benefiting from the creative atmosphere at Košice’s Kulturpark.

If you possess a strong background in new business development within the tech industry and aspire to contribute to a growing organization where your contributions can truly make a difference, then this opportunity could be an excellent fit for you!

Možnosť spolupráce

Košice/remote

Odmena

V závislosti od skúseností

Očakávaná úroveň

medior/senior

Hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu do tímu Angular developerov na projekt pre nášho klienta v zahraničí. Ide o geenfield, na ktorom sa využíva prioritne Angular 17, TypeScript, GraphQL, Material UI, Jest…

Ladislav Očvár

Talent Acquisition

Máš otázky?
Vložiť životopis Nie je vybratý žiadny súbor

Zo života

Cassovia Code

narodeniny Cassovia Code

10. výročie Cassovia Code | AFTER MOVIE

Robert Demko Chief Growth Officer Cassovia Code

Ako môže firma vyrásť? Keď budú rásť jej ľudia, hovorí Robo, náš Chief Growth Officer

Cassovia Code | Teambuilding Maladinovo 2023