3

Galéria

Nezáleží na odvetví ani funkcii – či už ste CEO alebo vyvíjate softvér, riešite marketing alebo produktový dizajn, do konca roku 2024 vám AI umožní robiť svoju prácu novým, výkonnejším spôsobom.

Čo robí recruiter, ak práve nepohovoruje? Ako vedome pracovať na svojej kariére a ako si budovať životopis, ak sa chcem presadiť v IT svete? Čo znamená pojem bodyshopping a ako môže obohatiť (nielen) moje CV?

Ako sa mení programovanie, efektivita dodávania a manažment IT projektov pod plyvom AI? Čo je GitHub Copilot a ako s ním pracovať? Na čo by si mali dať vývojári pri využívaní AIčky pozor?

Ako si vybrať e-commerce platformu, v čom spočívajú výhody open-source riešenia, ako prebieha spolupráca s IT firmou a na čo sa majú e-shopy pripraviť v roku 2024?

Viac ako tri štvrtiny všetkých obchodných transakcií vo svete prichádzajú aspoň v jednom bode do kontaktu so softvérom #SAP. Aké ďalšie zmeny SAP chystá, aby sa stal “future-proof” spoločnosťou? Čo to bude znamenať pre IT profesionálov pracujúcich v SAP-e?

V septembri sme oslávili 10 rokov v IT biznise so skvelými ľuďmi, kolegami, partnermi a priateľmi.

Ako vyzerá bežný deň konzultanta, aké vzdelanie, osobnostné predpoklady a skúsenosti sú must-have, ako môže konzultant profesionálne rásť a prečo by mal budovať svoj osobný brand?

Žiadne ďalšie videa