3

Galéria

Ako sa mení programovanie, efektivita dodávania a manažment IT projektov pod plyvom AI? Čo je GitHub Copilot a ako s ním pracovať? Na čo by si mali dať vývojári pri využívaní AIčky pozor?

Ako si vybrať e-commerce platformu, v čom spočívajú výhody open-source riešenia, ako prebieha spolupráca s IT firmou a na čo sa majú e-shopy pripraviť v roku 2024?

Viac ako tri štvrtiny všetkých obchodných transakcií vo svete prichádzajú aspoň v jednom bode do kontaktu so softvérom #SAP. Aké ďalšie zmeny SAP chystá, aby sa stal “future-proof” spoločnosťou? Čo to bude znamenať pre IT profesionálov pracujúcich v SAP-e?

V septembri sme oslávili 10 rokov v IT biznise so skvelými ľuďmi, kolegami, partnermi a priateľmi.

Ako vyzerá bežný deň konzultanta, aké vzdelanie, osobnostné predpoklady a skúsenosti sú must-have, ako môže konzultant profesionálne rásť a prečo by mal budovať svoj osobný brand?

TEAMBUILDING v krásnom prostredí Liptova bol pre nás príležitosťou vydýchnuť si a lepšie sa spoznať! Zvládli sme sa navliecť do neoprénov a splaviť Váh, rozdali ocenenia za lojalitu a výkony v práci, zabavili sa v laser aréne, tancovali a rozprávali sa až do rána.

Sme lokálna košická softvérová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2011. Náš tím tvoria mladí ambiciózni ľudia, ktorí preferujú nekorporátne prostredie, rýchlejší kariérny postup, osobnostný rast a dobré vzťahy.

Žiadne ďalšie videa