3

Galéria

TEAMBUILDING v krásnom prostredí Liptova bol pre nás príležitosťou vydýchnuť si a lepšie sa spoznať! Zvládli sme sa navliecť do neoprénov a splaviť Váh, rozdali ocenenia za lojalitu a výkony v práci, zabavili sa v laser aréne, tancovali a rozprávali sa až do rána.

Sme lokálna košická softvérová spoločnosť, ktorá vznikla v roku 2011. Náš tím tvoria mladí ambiciózni ľudia, ktorí preferujú nekorporátne prostredie, rýchlejší kariérny postup, osobnostný rast a dobré vzťahy.

Na poslednom meetupe Data Is the Way sa konfrontovali dva pohľady na tému data-driven Customer Experience. Nechýbala podnetná diskusia, veľa dobrých otázok a after party do skorých ranných hodín!

Ľudia s vyšším wellbeingom sú vraj zdravší, produktívnejší, odolnejší voči stresu a lepšie čelia výzvam. Apríl sa tak niesol v duchu zdravých návykov, lepšieho zvládania vypätia a čiastočne aj prekonávania samých seba.

Oslovili sme známu softvérovú firmu MATSUKO a dali dokopy program, ktorý potešil nejedného nadšenca ecommerce. Spoločne sme sa pozreli na budúcnosť moderného obchodu a na to, ako môžu vďaka pokroku AI vyzerať produkty budúcnosti.

Testovaním softvéru sa snažíme zistiť, či spĺňa požiadavky zadané klientom, aj aká je jeho funkčnosť a bezporuchovosť na rôznych zariadeniach a pri rôznych scenároch.

Týždeň pred zaslúženým oddychom sme oslavovali nielen úspechy v práci, ale tiež priateľstvá a super kolektív. Veľká vďaka patrí všetkým, ktorí sa postarali o nezabudnuteľnú predvianočnú atmostféru!

Prvý ročník Cassovia Code UPHILL RUNu dopadol veľmi dobre. Počasie nám prialo a hoci išlo o najťažší kilometer v Košiciach, stúpanie 13 % a prevýšenie 132 metrov, bol to zážitok!