Bloomreach teamwork

S radosťou oznamujeme nové partnerstvo so spoločnosťou Bloomreach!

21 decembra, 2021

Spoločnosť Bloomreach bola založená v roku 2009 s myšlienkou, že každý online zážitok by sa mohol výrazne zlepšiť tak, aby uspokojil zákazníkov aj so špecifickými potrebami a záujmami. To všetko na základe inteligentných algoritmov, ktoré každým dňom napredujú.

responsive Bloomreach

Už v roku 2012 publikoval Bloomreach svoj prvý produkt využívajúci inteligentný algoritmus, ktorý dokáže porozumieť jazyku zákazníkov a pomáha firmám automaticky zobrazovať zákazníkom landing pages, ktoré zodpovedajú ich zámeru. Postupom času rozšíril Bloomreach portfólio svojich produktov za účelom starostlivosti o úspech zákazníkom, ktorí im dôverujú. Poskytujú im tie správne riešenia prostredníctvom Profesional Services teamu, ktorý poradí každému zákazníkovi.

Začiatkom roka 2021 sa spoločnosť Bloomreach spojila s jedným z najunikátnejších slovenských startupov Exponea, ktorý začal svoje pôsobenie na trhu už v roku 2015 a každým dňom napreduje.

„Spojenie Bloomreach a Exponea dáva spoločnosti Bloomreach pozíciu poprednej platformy pre digitálny obchod na multi-miliardovom trhu, ktorý sa rýchlo rozširuje. Táto firma sa práve nachádza na križovatke marketingu, obchodu a umelej inteligencie“ dodal Raj De Datta, generálny riaditeľ Bloomreach pre Cision PRWeb.

Bloomreach

Bloomreach

poskytuje svojím zákazníkom tri hlavné produkty, ktoré pomáhajú zeefektívniť ich fungovanie.

  • Engagement – usporiada všetky údaje o vašich zakazníkoch do jedného zdroja a následne pomáha obohacovať údaje prostredníctvom umelej inteligencie (AI).
  • Discover – produktové a obsahove vyhľadávanie, mechandising, SEO a odporúčania na jednom mieste opierajúce sa o AI engine postaveného z dát získaných za viac ako jednu dekádu.
  • Content – CMS s APIs s flexibilitou napojiť sa k akémukoľvek frontendu.

V rámci tejto spolupráce

máme množstvo vízií, ktoré chceme naplniť. Medzi ne patria napríklad:

  • Release novej stránky pre Bloomreach bloomreach.com
  • vytvorenie ďalšieho webu pod záštitou partnera, čím prehĺbime spoluprácu v rámci produktu Content,
  • vyškolenie profesionálov v ramci produktu Content a získať dalšie atraktívne projekty,
  • osvojenie si engagement modulu a následne ponúkanie ho naším existujúcim zákazníkom na podporu ich marketingu 
Bloomreach Engagement

Už teraz sa tešíme na množstvo nových príležitostí, ktoré nám naše nové partnerstvo prinesie.

Ďalšie články