3

Vitajte v Cassovia Code

Software house

Nie sme obyčajný software house

Sme Cassovia Code inovatívni féroví kreatívni

Už od roku 2013 vyvíjame pokročilé webové riešenia, mobilné aplikácie a softvér na mieru. Začali sme možno trochu netradične – ako herné štúdio. S postupným rozvojom trhu sme sa začali špecializovať na e-commerce riešenia ako Shopify, Magento 2, SAP Commerce a Bloomreach, tech služby na mieru pre startupy a custom vývoj.

Hľadáme talenty, ktoré majú ambíciu rásť spolu s nami.

Nájdete nás v Košiciach, v inšpiratívnych priestoroch Kasární/Kulturpark.

Pár čísel o nás

120+
spokojných
klientov

Každý deň pracujeme na sofistikovaných digitálnych riešeniach a pomáhame zvládať technologické výzvy klientom z rôznych odvetví a v každom štádiu podnikania od startupov po etablované firmy.

10+
rokov skúseností

Začínali sme ako malé herné štúdio, z ktorého sme sa transformovali na digitálnu agentúru s fokusom na biznis riešenia. Sme certifikovaným implementačným partnerom pre produkty spoločnosti Bloomreach a SAP Commerce.

50+
skúsených špecialistov

Na začiatku sme sa zamerali na development vo WordPress, WooCommerce, a CX. S vývojom trhu sme prešli na Javu, C# a PHP v rámci backendu, a React + React Native, Angular a VueJS na frontende. 

5+
dlhodobých projektov

Sme dobrí v chápaní požiadaviek klientov a ekosystému, v ktorom fungujú. Vďaka princípom scrumu naše tímy flexibilné a dokážu rýchlo reagovať na zmeny so silnou orientáciou na potreby zákazníka. 

Náš tech stack
Backend
c# logo
Frontend​
VueJS logo
Dizajn
Testing

Pracujeme na princípoch Scrumu s veľkým dôrazom na kvalitu kódu, ktorú zabezpečujú naši teamleadri prostredníctvom code reviews. Rovnako je pre nás dôležitá dôkladná príprava user stories, ktoré majú jasne stanovené „definition of ready“. V praxi to znamená, že developer dostáva presne definované zadania, a následne na nich môže efektívne pracovať.

Nahliadnite bližšie k našim spoluprácam.

TOP spolupráce

Ostatné referencie

Voľné príležitosti

Lokalita

Košice / remote

Odmena

V závislosti od skúseností

Očakávaná úroveň

medior/senior

Hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu do tímu Angular developerov na projekt pre nášho klienta v zahraničí. Ide o greenfield, na ktorom sa využíva prioritne Angular 17, TypeScript, GraphQL, Material UI, Jest…

Location

Prague, Bratislava

Salary Range

Based on Agreement

Expected Proficiency

Senior

We’re seeking an experienced and driven sales manager with a track record in the tech industry for market expansion in the CEE region, based in Prague or Bratislava. Your task will be to actively seek and develop business opportunities. This contract-based position offers the flexibility of not being tied to a specific location. If you’re looking to make an impact in a growing organization, this could be your chance.

Location

This position is not tied to a specific location.

Salary Range

Based on Agreement

Expected Proficiency

As the Business Development Manager at Cassovia Code, you will be responsible for proactively identifying, cultivating, and capitalizing on new business opportunities among our existing and potential global clientele. While we are open to external collaborations, we would be delighted if you chose to become an integral part of our team, benefiting from the creative atmosphere at Košice’s Kulturpark. If you possess a strong background in new business development within the tech industry and aspire to contribute to a growing organization where your contributions can truly make a difference, then this opportunity could be an excellent fit for you!
Blog

Posledné články