3

Naše spolupráce

bloomreach logo

Technológie

HTML, ReactJS, Java

Dĺžka projektu:

Viac ako rok

Veľkosť tímu:

5

S radosťou oznamujeme nové partnerstvo so spoločnosťou Bloomreach.

Spoločnosť Bloomreach bola založená v roku 2009 s myšlienkou, že každý online zážitok by sa mohol výrazne zlepšiť tak, aby uspokojil  špecifické potreby a záujmy jednotlivých zákazníkov. A to všetko poháňané inteligentnými algoritmami, ktoré sú každým dňom inteligentnejšie.

V roku 2012 publikoval Bloomreach svoj prvý produkt využívajúci inteligentný algoritmus, ktorý dokáže porozumieť jazyku zákazníkov a pomáha tak firmám automaticky zobrazovať zákazníkom vstupné stránky zodpovedajúce ich zámeru. Postupom času rozšíril Bloomreach portfólio svojich produktov za účelom starostlivosti o úspech zákazníkom, ktorí im dôverujú. Poskytujú tie správne riešenia prostredníctvom Profesional Services teamu, ktorý Vám poradí.

Začiatkom roka 2021 sa spoločnosť Bloomreach spojila s jedným z najunikátnejších slovenských startupov Exponea, ktorý začal svoje pôsobenie na trhu už v roku 2015 a rastie raketovým tempom.

„Spojenie Bloomreach a Exponea dáva spoločnosti Bloomreach pozíciu poprednej platformy pre digitálny obchod na multi-miliardovom trhu, ktorý sa rýchlo rozširuje. Táto firma sa práve nachádza na križovatke marketingu, obchodu a umelej inteligencie, “ dodal Raj De Datta, generálny riaditeľ Bloomreach pre Cision PRWeb.

Bloomreach

poskytuje svojím zákazníkom tri hlavné produkty, ktoré pomáhajú zeefektívniť ich fungovanie.

  • Engagement – usporiada všetky údaje o vašich zákazníkoch do jedného zdroja, a následne pomáha obohacovať údaje prostredníctvom AI.
  • Discovery – produktové a obsahové vyhľadávanie, mechandising, SEO, a odporúčania na jednom mieste opierajúce sa o AI engine postavený z dát získaných za viac ako jednu dekádu.
  • Content – headless CMS s APIs a flexibilita napojiť sa k akémukoľvek frontendu.

V rámci tejto spolupráce

máme množstvo vízií, ktoré chceme naplniť. Medzi ne patria napríklad:

  • release novej stránky pre Bloomreach 
  • vytvorenie ďalšieho webu pod záštitou partnera, čím prehĺbime spoluprácu v rámci produktu Content
  • vyškolenie profesionálov v ramci produktu Content a získanie dalších atraktívnych projektov
  • osvojenie si Engagement modulu, a následne ponúkanie ho našim existujúcim zákazníkom na podporu ich marketingu

Už teraz sa tešíme na množstvo nových príležitostí, ktoré nám naše nové partnerstvo prinesie.