2

Naše spolupráce

Aaa auto logo white

Technológie

.NET core 3, Vue.js

Dĺžka projektu:

Viac ako 2 roky

Veľkosť tímu:

7

Aaa auto mockup home page

Na začiatku spolupráce

sme pomáhali pri zefektívnení chodu ich prevádzok za pomoci digitalizácie vo všetkých štyroch krajinách (Slovensko, Česko, Maďarsko a Poľsko). Pomohli sme vytvoriť súbor moderných aplikácií, vďaka ktorým bude proces predaja/kúpy vozidla efektívnejší a rýchlejší.

Aaa auto mobil mockup

Vďaka našej aplikácii

sa prepája rozhranie koncového klienta s rozhraním predajcu. Funkčnosť aplikácie sa dá prirovnať k e-commerce riešeniu, ktoré poskytuje zložité výpočty do jednoduchej a prehľadnej aplikácie. Je pripravená zvládnuť veľký nápor dopytov a transakcií a svojou efektivitou dokáže zrýchliť proces spracovania až šesťnásobne.

Aplikácia poskytuje

integráciu s bankovými ale aj nebankovými spoločnosťami, ako napríklad Home Credit, Moneta, sAutoleasing a ďalšie. Táto integráciu umožňuje rýchly výpočet poistenia a úrokových sadzieb.

Vzhľadom na vyššie uvedené je pre nás prvoradá bezpečnosť komunikácie za pomoci integračnej platformy.

Aaa auto mockup

Na vývoji sa podieľa

tím šiestich špecialistov v oblasti vývoja. Pracujeme na princípoch SCRUMU a pravidelných dvojtýždňových šprintoch, ktoré sú kľúčom k efektívnym výsledkom. Vďaka efektívnej práci tímu, ktorá prebieha na princípe agilného vývoja poskytujeme prvotriedne služby s vysokým štandardom kvality.