3

logo Commx

Na čom sa aktuálne podieľame: spolupráca s CommX

2022-03-17

Autor: Simona Muchová

Dĺžka čítania: 1:17 min

SK

CommX je vybraná komunita lídrov z oblasti e-commerce, ktorá sa sústredí okolo resource hub-u a ekosystému poháňaného a vedeného spoločnosťou Bloomreach. Túto komunitu vytvorili okrem spomínaného Bloomreachu,  aj CommerceNext, technologické spoločnosti Sinch a ShipBob, Fast a Mirakl. Ide teda o kolektívnu spoluprácu viacerých inovatívnych spoločností, ktoré sa venujú vývoju commerce experience.

Platforma CommX spoločne s členmi vytvorila efektívny spôsob, akým je možné definovať, budovať a nastaviť overené postupy v rámci obchodného segmentu. CommX Collective je výskumným partnerom CommerceNext. Spoločne pracujú na spájaní značiek s výskumom, komunitou a vzdelaním, ktoré je nevyhnutné pri budovaní personalizovaného a optimalizovaného digitálneho zážitku. Práve site experience je kľúčová z hľadiska personalizácie, pretože relevantnosť a komunikácia so zákazníkom, sú tou správnou kombináciou na vytvorenie digitálneho zážitku.

Jedným z hlavných cieľov CommX je vylepšenie riešení pre e-commerce komunitu. Ďalším je schopnosť informovať o najlepších postupoch v rámci digitálneho obchodu  prostredníctvom zdieľania kolektívnych skúseností, poznatkov a inovácií. Okrem toho sa CommX zameriava aj na rast digitálneho obchodu pre spoločnosti z celého sveta. K napredovaniu a rozvíjaniu budúcnosti e-commerce sú potrebné  stimuly rastu, ktoré vytvárajú viditeľnú zmenu na výkonnostných ukazovateľoch. Dôležitá je aj optimalizácia príjmov postavená na moderných technológiách, posilnenie podnikov v rámci customer experience a spolupráca komunity. 

V rámci našej spolupráce sme sa podieľali na vytváraní a implementovaní webu CommX commerceexperience.com. Osobitnú pozornosť sme venovali UX dizajnu s cieľom dosiahnuť intuitívnu interakciu zo strany návštevníkov stránky. Dbali sme aj na zabezpečenie rýchlosti a bezpečnosti webovej stránky. Pri webe CommX sme využili identické technológie tak ako pri bloomreach.com, o ktorých sa viac dočítate tu. Backend webovej stránky sme postavili na headless CMS systéme v najnovšej verzii Bloomreach Experience Manager 14.7.3. Pri implementácii frontendu sme využili populárne technológie React a Next.js. framework.

Ak by ste chceli pomôcť s implementáciou webu prostredníctvom moderných technológií, tak sa nám ozvite a technické detaily spoločne doladíme. 

Ďalšie články