3

Budova Kultur park Bravo

Od novembra nás nájdete na novej adrese

2021-07-21

Autor: Michaela Henkelová

SK

Ako ste si už mohli všimnúť, tak sme Software House situovaný v metropole východu v Košiciach. Na začiatku sme začínali trochu netradične, ako herné štúdio, tvorené skupinou nadšencov v oblasti herného vývoja. Postupom času sme si uvedomili, že by sme radi pomáhali ľuďom v oblasti podpory ich podnikania práve prostredníctvom Softvéru na mieru, digitalizáciou podnikov, vývojom pokročilých webových riešení a mobilných aplikácii.

Za tú dobu pôsobenia sme si získali mnoho nových klientov v rôznorodých oblastiach a vyrástli sme na tím viac než 30 profesionálov v oblasti sofvérového vývoja. 

Aj práve preto sme sa rozhodli posunúť naše pôsobisko o pár stoviek metrov ďalej, a to do Kulturparku v Košiciach do Bravo Hub-u, epicentra inovácií v oblasti informačných technológií a kultúry. 

Naše nové kancelárie nebudú len o fyzickom priestore. Budú pre nás miestom, ktoré svojou atmosférou a ľuďmi vytvára ideiálne podmienky pre našu kreativitu v oblasti softvérového vývoja.

Už od novembra tohto roku vás privítame v priestoroch našej spoločnosti na novej adrese, kde môžete očakávať množstvo eventov a meet&ups aj s naším zastúpením. 

Ďalšie články