3

Ako vyzeral aprílový meetup Produkty budúcnosti?

2023-04-18

Autor: Maja Bosák Vasiľová

Dĺžka čítania: 0:46 min

SK

Umelá inteligencia sa vyvíja rýchlejšie než kedykoľvek predtým a mení svet biznisu, ako ho poznáme. Organizáciám v rôznych odvetviach ponúka stále nové možnosti, ako so zákazníkmi komunikovať  pútavejším a pohlcujúcim spôsobom.

Práve preto sme sa v Cassovia Code rozhodli otvoriť atraktívnu tému AI na pôde košického Kulturparku. Oslovili sme známu softvérovú firmu MATSUKO a dali dokopy program, ktorý potešil nejedného nadšenca ecommerce. Spoločne sme sa pozreli na budúcnosť moderného obchodu a na to, ako môžu vďaka pokroku AI vyzerať produkty budúcnosti.  

Števo Nitkulinec, CTO @Cassovia Code a Rudolf Jakša, Head of AI @MATSUKO, nám priblížili budúcnosť ecommerce a tiež to, ako môže vďaka pokroku AI vyzerať komunikácia budúcnosti. 

Pozrite si, ako to na meetupe Produkty budúcnosti vyzeralo.  

Formát meetupov je príležitosťou ako sa stretnúť, nájsť a prediskutovať spoločné témy, niečo nové sa dozvedieť a naučiť, zdieľať vedomosti alebo aj vystúpiť zo svojej komfortnej zóny. Prvý pokus dopadol nad očakávania a my už dnes vieme, že v meetupoch budeme pokračovať aj naďalej. Môžete sa tešiť na tech & business témy, príjemných ľudí a inšpiratívne rozhovory.

Ďalšie články