Vitajte v nových priestoroch Cassovia Code

9 novembra, 2021

5. november už nebude pre nás len obyčajným dňom. Presne 5. novembra 2021 o 16:00 sme prvý krát privítali naších kolegov v nových priestoroch spoločnosti Cassovia Code, situovaných v jedinečnom areáli košického Kulturparku v Budove Bravo.

Ako sme už avizovali tak sme sa pár mesiacov do zadu rozhodli posunúť sa míľovým krokom vpred a presťahovať sa do nových a modernejších priestorov.

Posledný mesiac sme aktívne pracovali takmer denne na zariaďovaní priestorov aby okrem funkčnosti poskytovali komfort pri práci. V nových priestoroch nájdete  – nábytok na mieru, relax zónu s hojdačkami, plne vybavenú kuchynku, šatník a to všetko na ploche o veľkosti 400 m2. 

Okrem bohatého programu sme naším kolegom predstavili aj našu víziu do búdúcnosti. Práve aj vďaka týmto priestorom Vám budeme môcť prinášať množstvo eventov (Tech Talks, Meet&ups, Školenia) v epicentre inovácií. 

Aj vy sa môžete stať súčasťou našej spoločnosti a spolupodieľať sa na plánovaných akciách. A to veľmi jednoducho. Dohodnite si s nami nezáväzne osobné stretnutie a predstavíme Vám všetky možnosti, ktoré Vám môže naša spoločnosť ponúknuť. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on tumblr

Ďalšie články

Na týchto stránkach používame cookies. Pre viac informácií o cookies kliknite sem