3

boss at the blackboard with the company logo

Vitajte v nových priestoroch Cassovia Code

2021-11-09

Autor: Michaela Henkelová

Dĺžka čítania: 0:42 min

SK

5. november už nebude pre nás len obyčajným dňom.

Konkrétne 5. novembra 2021 o 16:00 sme prvýkrát privítali našich kolegov v nových priestoroch spoločnosti Cassovia Code, situovaných v jedinečnom areáli košického Kulturparku v Budove Bravo.

Ako sme už avizovali, tak sme sa pred pár mesiacmi rozhodli urobiť krok vpred a presťahovať sa do nových a modernejších priestorov.

Posledný mesiac sme aktívne pracovali takmer denne na zariaďovaní priestorov, aby okrem funkčnosti poskytovali komfort pri práci. V nových priestoroch nájdete  – nábytok na mieru, relax zónu s hojdačkami, plne vybavenú kuchynku, šatník a to všetko na ploche o veľkosti 400 m2.

Okrem bohatého programu sme našim kolegom predstavili aj našu víziu do búdúcnosti. Práve aj vďaka týmto priestorom Vám budeme môcť prinášať množstvo eventov (Tech Talks, Meet&ups, Školenia) v epicentre inovácií.

Aj vy sa môžete stať súčasťou našej spoločnosti a spolupodieľať sa na plánovaných akciách. A to veľmi jednoducho. Dohodnite si s nami nezáväzne osobné stretnutie a predstavíme Vám všetky možnosti, ktoré Vám môže naša spoločnosť ponúknuť.

Ďalšie články