Od novembra nás najdete na novej adrese

21 júla, 2021

Ako ste si už mohli všimnúť, tak sme Software House situovaný práve, v metropole východu, v Košiciach. Na začiatku sme začínali trochu netradične, ako herné štúdio, tvorené skupinou nadšencov v oblasti herného vyvoja. Postupom času sme si uvedomili, že radi by sme pomáhali ľuďom v oblasti podpory ich podnikania práve prostredníctvom Softvéru na mieru, digitalizáciou podnikov, vývojom pokročilých webových riešení a mobilných aplikácii.

Za tú dobu pôsobenia sme sa získali mnoho nových klientov v rôznorodých oblastiach a vyrástli sme na tím viac než.než 30 profesionálov v oblasti sofvérového vývoju. 

Aj práve preto sme sa rozhodli posunúť naše pôsobisko o pár stoviek metrov dalej, a to do Kulturparku v Košiciach do Bravo Hub-u, epicentra inovácií v oblasti informačných 

technológií a kultúry. 

Naše nové kancelárie nebudú len o fyzickom priestore. Budú pre nás miestom, ktoré svojou atmosférou a ľuďmi vytvárať ideiálne podmienky pre našu kreativitu v oblasti softvérového vývoju.

Už od novembra tohto roku vás privítame v priestoroch našej spoločnosti na novej adrese, kde môžete očakávať množstvo eventov a meet&ups aj s naším zastúpením. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on tumblr

Ďalšie články

Na týchto stránkach používame cookies. Pre viac informácií o cookies kliknite sem