3

Martin Tarhanič Cassovia Code

Novým COO Cassovia Code sa stal Martin Tarhanič

2024-07-09

Autor: Maja Bosák Vasiľová

Dĺžka čítania: 1:30 min

SK

S veľkým potešením oznamujeme, že Martin Tarhanič, doterajší Head of Delivery, bol vymenovaný za Chief Operating Officer (COO) v Cassovia Code. Jeho doterajšie kompetencie sa tak rozšírili o kľúčové zodpovednosti v oblasti strategického riadenia, zefektívnenia operatívy a smerovania celkovej obchodnej stratégie našej spoločnosti.

Keďže sme od januára 2024 jedným z nových členov Košice IT Valley, na networkingovom podujatí Summer Night Out, ktoré klaster zorganizoval v nádherných priestoroch Vojčík & Partners, Martin predstavil víziu a misiu Cassovia Code.

Kariéra a skúsenosti

Martin začal ako programátor už počas štúdia na vysokej škole. V priebehu rokov sa posunul cez rôzne vývojárske pozície, až sa nakoniec prepracoval k riadeniu projektov. Vytvoril si pevné technologické základy a získal rozsiahle skúsenosti s vedením tímov v startupoch, ako aj v nadnárodných korporáciách.

Prínosy pre Cassovia Code

Čo prinesie Martin do Cassovia Code ako Chief Operating Officer?

  • Roky skúseností v riadení projektov a delivery
  • Proaktívnu komunikáciu so zákazníkmi s cieľom vytvárať silné a stabilné partnerstvá
  • Ľudský prístup, orientáciu na leadership a spoluprácu
  • Zabezpečenie maximálnej hodnoty pre zákazníka v každej fáze projektu

Noví členovia dozornej rady

Zmeny nastali aj v dozornej rade Cassovia Code. Jej novými členmi sa stali Martin Tarhanič a Ladislav Očvár, Head of Talent Acquisition. Dozorná rada v novom zložení bude naďalej plniť funkciu kontrolného orgánu akciovej spoločnosti, pričom bude dohliadať na hospodárnosť a uskutočňovanie podnikateľskej činnosti.

Obom kolegom gratulujeme k vymenovaniu, Martinovi v novej úlohe držíme palce a tešíme sa na jeho ďalší prínos pre Cassovia Code!

Ďalšie články