3

Naše spolupráce

Technológie

PHP (Laravel)

Dĺžka projektu:

Viac ako 2 roky

Veľkosť tímu:

4 špecialisti

wellspace_mockup

ZADANIE

Wellspace prináša svet zdravia a prevencie do online priestoru. Je to SaaS aplikácia, ktorej úlohou je zautomatizovať a zjednodušiť komplexné a rozmanité úkony malých podnikateľov v oblasti zdravia. Na druhej strane koncovým spotrebiteľom umožňuje manažovať a doslova poskladať si ich starostlivosť o kondíciu a kvalitný životný štýl v podobe služieb či nákupu online infoproduktov. Keďže Wellspace je neustále sa rozvíjajúca aplikácia, ktorá reflektuje potreby cieľových skupín, potrebuje preto po svojom boku silného technického partnera, ktorý dokonale splní všetky jej potreby a požiadavky.

wellspace calendar

Marketplace

Koncoví spotrebitelia vo Wellspace môžu vyhľadávať služby a poskytovateľov z oblasti pohybu, zdravia a krásy podľa lokality alebo podľa vybranej kategórie, nech už sú kdekoľvek. Pár kliknutiami a len jedným prihlásením zistia referencie, poskytované služby a voľné termíny či budúce udalosti u všetkých poskytovateľov, ktorí využívajú Wellspace.
wellspace viewing test data

Platobná brána Stripe

Stripe je jednou z najmodernejších svetových platobných služieb, ktorá ako jedna z mála poskytuje manažment platieb pre marketplace, čo prináša výhody pre každú zainteresovanú stranu – používateľa, poskytovateľa a aj samotný marketplace. Výber tejto platobnej služby taktiež umožňuje Wellspace a jeho klientom rýchlu škálovateľnosť predaja služieb do zahraničia.
wellspace Event

Intuitívna online recepcia

Vďaka inteligentnému a intuitívnemu manažmentu dostupnosti, notifikácií a aktuálnych služieb dokáže Wellspace poskytovateľom služieb ušetriť až 40 % ich času mesačne, ktorý by inak neefektívne používali na zbytočné administratívne úkony.