Teambuilding - Grilovačka

Záživný teambuilding s bohatým programom

28 júla, 2021

Aktuálna situácia zmenila náš pracovný režim a veľká časť tímu Cassovia Code pracovala na home office. Po dlhšej dobe sme sa opäť stretli v hojnom počte na teambuildingu v rekreačnom stredisku Alpinka v altánku pri potoku.

Na našich kolegov tam čakalo chutné občerstvenie v podobe napacovaného mäska, zeleniny a syrov na grilovanie a dostatok pitného režimu. Spoločne sme si zahrali nie len frisbee, stolný tenis, basketbal, tombolu, ale aj kvíz zameraný na našu spoločnosť. Výhercovia tomboly a firemného kvízu získali darčekové poukážky na nákup v Alze. 

Pre našich kolegov sme mali pripravené prekvapenie v podobe krátkej prezentácie, vďaka ktorej sme im prezradili radostnú novinu o sťahovaní sa do nových moderných priestorov budovy Bravo v areáli Kulturparku, ktoré sa uskutoční už túto jeseň. 

Ďakujeme každému za účasť a veríme, že sa čoskoro vidíme na ďalšej akcii. 

Ďalšie články

Content je king! Tešíme sa z partnerstva s Contentful

Cieľom novej spolupráce bude pomáhať značkám poskytovať svojim zákazníkom ešte lepšie digitálne zážitky. O tom, čo to v praxi znamená, aj čím je riešenie od Contentful iné ako klasické CMS, si povieme v článku.