Online prezentácia Vášho podnikania

Na mieru Vám vytvoríme webstránku, ktorá zaujme

ZISTITE VIAC Webové stránky

Môžete byť najspoľahlivejším odborníkom a mať najdokonalejší produkt, no ak zákazník nedôveruje Vašej webovej stránke, do 10 sekúnd ju opustí. Rýchla, prehľadná, intuitívna, používateľsky prístupná stránka zaručí, že nebudete zbytočne prichádzať o zákazníkov.

Príbeh Vašej značky spoľahlivo dostaneme do online sveta. Postaráme sa o to, aby Vaša stránka spĺňala všetko, čo od nej návštevníci očakávajú. Úspešná webstránka musí byť rýchla, aby jej načítanie trvalo pod 1 sekundu. Jej dizajn musí spĺňať moderné kritériá, medzi ktoré patrí aj responzivita, vďaka ktorej sa na nej budú cítiť pohodlne aj návštevníci na mobilných zariadeniach. No a nakoniec je tu jednoduchá správa, ktorá Vám prinesie intuitívnu a rýchlu administráciu stránky.


Webstránka môže odrážať eleganciu a atmosféru bytového domu
 logo

Webstránka môže odrážať eleganciu a atmosféru bytového domu

Winners Reality je tím skúsených maklérov. Ale aj oni vedia, že podmanivá webová prezentácia dopomôže tomu, aby si ich elegantné byty Corner House našli svojich vlastníkov. Jej dizajn verne odráža atmosféru priestorov, ktorú chcel klient sprostredkovať záujemcom o nové bývanie.

Webstránka môže odrážať eleganciu a atmosféru bytového domu
Testimoniál Miloš Ortuta

S Cassoviou spolupracujem už od roku 2014 a veľmi si ju vážim. Doposiaľ nám vytvorili viac ako 20 stránok a niekoľko aplikácií. Vždy dodali všetko načas a v požadovanej kvalite. Na čom sme sa dohodli, to bolo splnené.

Miloš Ortuta Regionálny riaditeľ, Winners Reality