Zabavte hráčov z celého sveta

Zverte svoj herný softvér profesionálom s 9-ročnými skúsenosťami

ZISTITE VIAC Multimediálne aplikácie

Doposiaľ sme na trh priniesli štyri hry a naše bohaté herné skúsenosti Vám dávame k dispozícii. Vytvárame nielen PC a konzolové hry, ale aj online hry a hry pre mobilné platformy, ktoré si získavajú čoraz väčšiu časť globálneho trhu. Nie je to len naša práca, je to náš celoživotný koníček, do ktorého vkladáme srdce. Kladieme dôraz na vysokú mieru interaktivity a kreatívne myslenie, spolupracujeme so špičkovými umelcami v oblasti herného dizajnu, grafiky, a aj hudby. Zábava hrá pre nás prvé husle, a preto nezáleží na tom, či je to 2D alebo 3D hra, či vzniká pre virtuálnu/rozšírenú realitu. Záleží len na tom, aby jej hranie bola zábavné.


Vitajte vo svete Feast of Argonauts

Budovateľská stratégia, ktorú si zahráte priamo v prehliadači

Feast of Argonauts je online free to play budovateľská hra, ktorú si môžete rovno zahrať z pohodlia Vášho internetového prehliadača. Kombinuje v sebe nielen stavanie základne, ale aj ťažbu zdrojov, pradávne okultné sily a boje v obrovských kovových strojoch. Vývoj prvej verzie trval 15 mesiacov a vydanie hry je naplánované na rok 2020.

Vitajte vo svete Feast of Argonauts
Testimoniál Martin Baranovič

Chalanom z Cassovie som zveril svoju mobilnú hru Slovný duel, ktorú aktívne hrajú desiatky tisíc hráčov primárne z českého a slovenského trhu, aby prebrali jej následný vývoj a posúvali ju ďalej. Už po úvodných konzultáciách som videl, že sú expertmi v danej problematike a veľmi dobre vedia, čo robia. Teším sa ako moju hru posunú ďalej.

Martin Baranovič Autor aplikácie Slovný duel