Ponúknite zákazníkom spoľahlivý online nákup

Vytvoríme Vám e-shop na mieru, ktorý vás nikdy nesklame.

ZISTITE VIAC E-commerce

Až 75 % ľudí nakupuje online. Ak chcete, aby sa návštevníci vášho e-shopu stali vašimi zákazníkmi, ponúknite im pozitívnu nákupnú skúsenosť. K tomu potrebujete osvedčeného partnera a funkčný e-shop postavený na pevnom základe.

Úspešný e-shop je postavený na niekoľkých základných pilieroch. Prvým z nich je výkon, keďže e-shop musí vedieť spracovať veľké množstvo návštev, objednávok a produktov. Druhým je spoľahlivosť, aby nesklamal nielen vás, ale najmä vašich zákazníkov. Preto používame overené technológie. Tretím pilierom je bezpečnosť, o ktorú sa stará pravidelná údržba a bezpečnostné aktualizácie. Bokom však nesmie stáť ani dizajn, ktorý musí byť moderný a responzívny, aby umožňoval pohodlný a intuitívny nákup aj z mobilných zariadení. Vy navyše určite oceníte možnosti integrácie s inými systémami a službami, jednoduchú administráciu e-shopu a jednoduchú analytiku, vďaka ktorej máte ihneď poruke prehľady tržieb, najpredávanejšie produkty a ich dostupnosť.


Ako sme dostali legendárny
šampón Dixi do online sveta logo

Ako sme dostali legendárny šampón Dixi do online sveta

Nechajte sa inšpirovať úspešným príbehom internetového obchodu značky Dixi, ktorá sa vďaka nemu dostala do širokého povedomia a upevnila si pozíciu nielen na Slovensku, ale aj v Česku.

Zistite viac
Ako sme dostali legendárny
šampón Dixi do online sveta
Testimoniál Igor Novotný

Pre nášho klienta Dixi sme spoločne s Cassovia tímom vytvorili intuitívne a výkonné predajné riešenie, ktoré pomohlo online podpore tradičnej slovenskej kozmetickej značky. Výstupy z našich SEO analýz sme spoločne dokázali pretaviť do eshopu so zaujímavým obsahom, ktorý vyhovuje business modelu a charakteru brandu. Zvolili sme custom riešenie, ktoré nám v súčasnosti poskytuje dostatočnú flexibilitu pre napĺňanie našich cieľov.

Igor Novotný Agentúra Eglantine
Testimoniál Miloslav Bašta

Spolupráca SIKO a Cassovia prebieha už druhý rok. Hlavným projektom je tvorba B2B zákazníckeho portálu na platforme SAP Commerce, ktorý je súčasťou strategického plánu na digitalizáciu obchodných procesov našej spoločnosti.
Široko využívame znalosti tímu Cassovia z oblasti webových technológií a veľmi oceňujeme schopnosti tímu pri adopcii novej platformy, ktorá vyžaduje operatívny a iniciatívny prístup k riešeniu zadania.

Miloslav Bašta IT riaditeľ SIKO KOUPELNY a.s.