Služby

E-commerce

Ponúknite zákazníkom spoľahlivý online nákup. Funkčný e-shop, postavený na pevnom základe, rastie spolu s Vašim podnikaním.

SAP logo white
java logo
logo bloomreach

Mobilné aplikácie

Zhmotníme Vašu predstavu do podoby modernej mobilnej aplikácie, ktorá Vám prinesie zisk a konkurenčnú výhodu.

React Native logo

Digitalizácia

Šetrite náklady a porazte konkurenciu. Majte svoju firmu pod kontrolou, vďaka dôležitým dátam z integrácií a softvéru na mieru.

java logo
c# logo

Webové aplikácie

Povedzte svoj príbeh v spoľahlivej, rýchlej, prehľadnej a používateľsky prístupnej webovej aplikácii.

VueJS logo

Multimediálne aplikácie

S herným softvérom máme 10-ročné skúsenosti a vieme, že si klienti Váš produkt zamilujú vďaka interaktivite a zábavným herným prvkom.

c# logo
java logo

Inovatívne riešenia

Spojte svoje nadšenie a flexibilitu s partnerom, ktorý na trh uviedol niekoľko úspešných start-upov.

java logo
VueJS logo
Náš tech stack
Backend
Symfony logo
c# logo
Java logo
Frontend​
Angular logo
React logo
VueJS logo
Dizajn
Figma logo
Testing
Cypres logo
O nás

Od roku 2011 sme mali možnosť pretransformovať viac ako 110 projektov do online sveta vo viac ako 36 podnikateľských odboroch. V roku 2021 sme sa stali partnerom SAP-u. Prostredníctvom produktu SAP Commerce, ktorý patrí do portfólia SAP Customer Experience (CX), prinášame zákazníkovi unikátnu pridanú hodnotu v oblasti e-commerce.

Máme za sebou niekoľko úspešných projektov. Jedným z nich je zahraničná spolupráca a partnerstvo so spoločnosťou Bloomreach, ktorej sme vytvárali nový, interaktívny web, alebo projekty pre lokálne značky, ako e-commerce platforma pre spoločnosť Dixi a digitalizácia pre spoločnosť Fúra. Spolupracujeme aj so start-upmi a venujeme sa ich technickej podpore. Jedným z nich je startup Carvago v oblasti automotive, pre ktorý vyvíjame mobilnú aplikáciu Car Audit, a participujeme na implementácii integrácií v rámci DMS. Aktuálne pracujeme na vývoji robustnej e-commerce platformy pre jedno z najväčších kúpeľňových štúdií Siko a na implementácii digitálnych produktov (Engagement, Discovery a Content) spoločnosti Bloomreach.

Kvalita našich spoluprác je odrazom našich skúseností a aktívnej komunikácie so stálymi, ale aj novými klientmi. Našich konzultantov nájdete v Košiciach, v Bratislave alebo v Prahe, a sami sa tak môžete presvedčiť o našich kvalitách.

60 +
dokončených projektov
0 +
rokov skúseností
0 +
profesionálov v tíme
0 +
aktívnych projektov
0 +
voľných pozícii
Logo Bloomreach Gray
Siko logo
Logo Carvago Gray
AAA Auto logo
Dixi logo
Winers group logo
Fusion Group logo
Fura logo
wellspace logo
Fakultna nemocnica s poliklinikou presov logo
Michael mens fashion logo
Zberne suroviny logo