S radosťou oznamujeme nové partnerstvo so spoločnosťou Bloomreach!

21 decembra, 2021

Spoločnosť Bloomreach bola založená v roku 2009 s myšlienkou, že každý online zážitok by sa mohol výrazne zlepšiť, natoľko aby uspokojil zákazníkov aj so špecifickými potrebami a záujmami. A to všetko na základe  inteligentných algoritmov, ktoré sú každým dňom inteligentnejšie.

Už v roku 2012 publikoval Bloomreach svoj prvý produkt využívajúci inteligentný algoritmus, ktorý dokáže porozumieť jazyku zákazníkov a tak pomáha firmám automaticky zobrazovať zákazníkom landing pages zodpovedajúce ich zámeru. Postupom času rozšíril Bloomreach portfólio svojich produktov za účelom starostlivosti o úspech zákazníkom, ktorí im dôverujú. Poskytujú tie správne riešenia prostredníctvom Profesional Services teamu, ktorý poradí každému zákazníkovi.

Začiatkom roka 2021 sa spoločnosť Bloomreach spojila s jedným z najunikátnejších slovenských startupov Exponea, ktorý začal svoje pôsobenie na trhu už v roku 2015 a rastie raketovým tempom.

„Spojenie Bloomreach a Exponea dáva spoločnosti Bloomreach pozíciu poprednej platformy pre digitálny obchod na multi-miliardovom trhu, ktorý sa rýchlo rozširuje. Táto firma sa práve nachádza na križovatke marketingu, obchodu a umelej inteligencie“ dodal Raj De Datta, generálny riaditeľ Bloomreach pre Cision PRWeb.

Bloomreach

poskytuje svojím zákazníkom tri hlavné produkty, ktoré pomáhajú zeefektívniť ich fungovanie.

  • Engagement – usporiada všetky údaje o vašich zakazníkoch do jedného zdroja a následne pomáha obohacovať údaje prostredníctvom AI.
  • Discover – produktové a obsahove vyhľadávanie, mechandising, SEO a odporúčania na jednom mieste opierajúce sa o AI engine postaveného z dát získaných za viac ako jednu dekádu.
  • Content – CMS s APIs a flexibilitou napojiť sa k akémukoľvek frontendu.

V rámci tejto spolupráce

máme množstvo vízií, ktoré chceme naplniť. Medzi ne patria napríklad:

  • Release novej stránky pre Bloomreach bloomreach.com
  • vytvorenie ďalšieho webu pod záštitou partnera, čím prehĺbime spoluprácu v rámci produktu Content,
  • vyškolenie profesionálov v ramci produktu Content a získať dalšie atraktívne projekty,
  • osvojenie si engagement modulu a následne ponúkanie ho naším existujúcim zákazníkom na podporu ich marketingu.

Už teraz sa tešíme na množstvo nových príležitostí, ktoré nám naše nové partnerstvo prinesie.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on tumblr

Ďalšie články

Na týchto stránkach používame cookies. Pre viac informácií o cookies kliknite sem