3

Referencie

TOP spolupráce

je rodinná firma s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu. SIKO patrí medzi najsilnejších predajcov kompletného vybavenia kuchýň a kúpeľní na území Českej a Slovenskej republiky so širokou sieťou predajní. Systémy robustného e-commerce systému bežia na technológiách SAP.

SIKO
Carvago part blocks

prináša nové možnosti predaja a nákup vozdiel. Predaj či kúpa ojazdeného vozidla nebola nikdy pohodlnejšia a dostupnejšia. A to všetko vďaka pár klikom.

Spoločnosť predstavuje viac ako 2 milióny ojazedených vozidiel, čím poskytuje najväčších trh s autami na území celej Európy.

Ďalšie spolupráce
Mobilné aplikácie

Vývoj mobilných aplikácií pre mobilné operačné systémy Android a iOS, pri ktorých dbáme na intuitívne používanie a prehľadný dizajn.

ms rental logo white

Mobilná aplikácia, ktorá slúži zamestnancom na skenovanie QR kódov náradia. Po naskenovaní kódu ich presmeruje na konkrétnu položku v administrátorskom systéme, aby tak vedeli jednoducho spravovať rezervácie náradia.

Úspešnú slovenskú mobilnú hru Slovný duel sme dostali do našich rúk, aby sme ju posunuli na ešte vyššiu úroveň.

Webové riešenia

Rôznorodosť projektov a podnikateľských sfér, do ktorých sme dodávali naše riešenia, je obrovská. Prinášame vám výber niektorých ďalších projektov z nášho portfólia.

VOUCHER

WOOCOMMERCE PLUGIN

Ide o efektívny nástroj na generovanie a spravovanie poukážok. Tie sú generované priamo zo systému na základe nákupov vykonaných vo vašom online obchode.

IKROS

WOOCOMMERCE PLUGIN

Ide o efektívny nástroj na generovanie a spravovanie poukážok. Tie sú generované priamo zo systému na základe nákupov vykonaných vo vašom online obchode.

REALITNÝ PORTÁL

Pre nášho partnera, spoločnosť Luxusné nehnuteľnosti, sme vyvinuli portál s komplexnou správou ponúk.

SYSTÉM PRE CESTOVNÉ KANCELÁRIE

Tento systém obsahuje komplexnú správu destinácií, termínov, ponúk, a taktiež správu rezervácií, ktoré je možné robiť priamo na stránke. Súčasťou systému je aj synchronizácia ponúk a ich cien s inými cestovnými kanceláriami.

KONFIGURATOR
OBRAZU

Náš plugin zabezpečí automatizované prenášanie všetkých podstatných údajov (produktov, ich množstiev a cien) medzi vašim eshopom a iKros systémom.

KONFIGURATOR
DREVIN

Nášmu partnerovi Fornier sme vytvorili konfigurátor drevín, kde má návštevník okrem výberu typu a farby dreva aj ďalšie možnosti konfigurácií ako majú byť dané dreviny spracované. Konfigurátor je tiež prepojený s objednávkovým systémom klienta.