Referencie

TOP Spolupráce
Ďalšie Spolupráce
Mobilné aplikácie

Vývoj mobilných aplikácií pre mobilné operačné systémy Android a iOS, pri ktorých dbáme na intuitívne používanie a prehľadný dizajn.

ms rental

Mobilná aplikácia, ktorá slúži zamestnancom na skenovanie QR kódov náradia. Po naskenovaní kódu ich presmeruje na konkrétnu položku v administrátorskom systéme, aby tak vedeli jednoducho spravovať rezervácie náradia.

Slovný duel

Úspešnú slovenskú mobilnú hru Slovný duel sme dostali do našich rúk, aby sme ju posunuli na ešte vyššiu úroveň.

Webové riešenia

Rôznorodosť projektov a podnikateľských sfér, do ktorých sme dodávali naše riešenia, je obrovská. Prinášame vám výber niektorých ďalších projektov z nášho portfólia.

woocommerce plugin

Ide o efektívny nástroj na generovanie a spravovanie poukážok. Tie sú generované priamo zo systému na základe nákupov vykonaných vo vašom online obchode.

woocommerce plugin

Náš plugin zabezpečí automatizované prenášanie všetkých podstatných údajov (produktov, ich množstiev a cien) medzi vašim eshopom a iKros systémom.

realitny Portal

Pre nášho partnera, spoločnosť Luxusné nehnuteľnosti, sme vyvinuli portál s komplexnou správou ponúk.

System-pre-cestovne-kancelarie

Tento systém obsahuje komplexnú správu destinácií, termínov, ponúk, a taktiež správu rezervácií, ktoré je možné robiť priamo na stránke. Súčasťou systému je aj synchronizácia ponúk a ich cien s inými cestovnými kanceláriami.

konfigurator-obrazu

Náš plugin zabezpečí automatizované prenášanie všetkých podstatných údajov (produktov, ich množstiev a cien) medzi vašim eshopom a iKros systémom.

konfigurátor drevín Fornier

Nášmu partnerovi Fornier sme vytvorili konfigurátor drevín, kde má návštevník okrem výberu typu a farby dreva aj ďalšie možnosti konfigurácií ako majú byť dané dreviny spracované. Konfigurátor je tiež prepojený s objednávkovým systémom klienta.