Naše spolupráce

Individuálny prístup a starostlivosť o Váš projekt sú pre nás prvoradé.

Voucher woocommerce plugin

Ide o efektívny nástroj na generovanie a spravovanie poukážok. Tie sú generované priamo zo systému na základe nákupov vykonaných vo vašom online obchode.

iKros WooCommerce plugin

Náš plugin zabezpečí automatizované prenášanie všetkých podstatných údajov (produktov, ich množstiev a cien) medzi vašim eshopom a iKros systémom.

Realitný portál

Pre nášho partnera, spoločnosť Luxusné nehnuteľnosti, sme vyvinuli portál s komplexnou správou ponúk. Jeho súčasťou je tiež kreditný systém, ktorý slúži na topovanie ponúk. Pre

Systém pre cestovné kancelárie

Tento systém obsahuje komplexnú správu destinácií, termínov, ponúk, a taktiež správu rezervácií, ktoré je možné robiť priamo na stránke. Súčasťou systému je aj synchronizácia ponúk a ich cien s inými cestovnými kanceláriami.

iKros WooCommerce plugin

Náš plugin zabezpečí automatizované prenášanie všetkých podstatných údajov (produktov, ich množstiev a cien) medzi vašim eshopom a iKros systémom.

MS Rental

Mobilná aplikácia, ktorá slúži zamestnancom na skenovanie QR kódov náradia. Po naskenovaní kódu ich presmeruje na konkrétnu položku v administrátorskom systéme, aby tak vedeli jednoducho spravovať rezervácie náradia.

Slovný duel

Úspešnú slovenskú mobilnú hru Slovný duel sme dostali do našich rúk, aby sme ju posunuli na ešte vyššiu úroveň.

Konfigurátor obrazu

Pre nášho partnera Reprocentrum sme vytvorili online konfigurátor na zostavenie vlastného obrazu na plátno a vytvorenie následnej objednávky. Súčasťou je tiež synchronizácia objednávok s interným systémom klienta.

Konfigurátor drevín

Nášmu partnerovi Fornier sme vytvorili konfigurátor drevín, kde má návštevník okrem výberu typu a farby dreva aj ďalšie možnosti konfigurácií ako majú byť dané dreviny spracované. Konfigurátor je tiež prepojený s objednávkovým systémom klienta.