O nás

Niečo o nás

Od roku 2011 sme mali možnosť pretransformovať viac ako 110 projektov do online sveta vo viac ako 36 podnikateľských odboroch. V roku 2021 sme sa stali partnerom SAP-u. Prostredníctvom produktu SAP Commerce, ktorý patrí do portfólia SAP Customer Experience (CX), prinášame zákazníkovi unikátnu pridanú hodnotu v oblasti e-commerce.

Máme za sebou niekoľko úspešných projektov. Jedným z nich je zahraničná spolupráca a partnerstvo so spoločnosťou Bloomreach, ktorej sme vytvárali nový, interaktívny web, alebo projekty pre lokálne značky, ako e-commerce platforma pre spoločnosť Dixi a digitalizácia pre spoločnosť Fúra. Spolupracujeme aj so start-upmi a venujeme sa ich technickej podpore. Jedným z nich je startup Carvago v oblasti automotive, pre ktorý vyvíjame mobilnú aplikáciu Car Audit, a participujeme na implementácii integrácií v rámci DMS. Aktuálne pracujeme na vývoji robustnej e-commerce platformy pre jedno z najväčších kúpeľňových štúdií Siko a na implementácii digitálnych produktov (Engagement, Discovery a Content) spoločnosti Bloomreach.

Kvalita našich spoluprác je odrazom našich skúseností a aktívnej komunikácie so stálymi, ale aj novými klientmi. Našich konzultantov nájdete v Košiciach, v Bratislave alebo v Prahe, a sami sa tak môžete presvedčiť o našich kvalitách.

Java 80%
React 70%
PHP 60%
Angular 40%
React native 35%
oTHERS 20%

Úspechy

Vznik Cassovia Code
v roku 2011
Herný vývoj
Viac ako 5 herných titulov
Tím profesionálov
Desiatky skúsených špecialistov

Spoznaj náš tím

Janka

Matron

Lukáš

Saša

Dominik

Martin

Tibor

Ďuri

Sajko

Lucky

Gabi

Michal

Tomáš

Peťo

Paťo

Róbert

Dominika

Tibi

Matej

Dávid

Dávid

Urbi

Matuš

Vlado

Miki

Tomáš

Maťo

Pali

Daniel

Tonka

Štelmi

Ján