O nás

Niečo o nás

Od roku 2011 sme mali možnosť pretransformovať viac ako 110 projektov do online sveta vo viac ako 36 podnikateľských odboroch. V roku 2021 sme sa stali partnerom SAP-u. Prostredníctvom produktu SAP Commerce, ktorý patrí do portfólia SAP Customer Experience (CX), prinášame zákazníkovi unikátnu pridanú hodnotu v oblasti e-commerce.

Máme za sebou niekoľko úspešných projektov. Jedným z nich je zahraničná spolupráca a partnerstvo so spoločnosťou Bloomreach, ktorej sme vytvárali nový, interaktívny web, alebo projekty pre lokálne značky, ako e-commerce platforma pre spoločnosť Dixi a digitalizácia pre spoločnosť Fúra. Spolupracujeme aj so start-upmi a venujeme sa ich technickej podpore. Jedným z nich je startup Carvago v oblasti automotive, pre ktorý vyvíjame mobilnú aplikáciu Car Audit, a participujeme na implementácii integrácií v rámci DMS. Aktuálne pracujeme na vývoji robustnej e-commerce platformy pre jedno z najväčších kúpeľňových štúdií Siko a na implementácii digitálnych produktov (Engagement, Discovery a Content) spoločnosti Bloomreach.

Kvalita našich spoluprác je odrazom našich skúseností a aktívnej komunikácie so stálymi, ale aj novými klientmi. Našich konzultantov nájdete v Košiciach, v Bratislave alebo v Prahe, a sami sa tak môžete presvedčiť o našich kvalitách.

Java 80%
React 70%
PHP 60%
Angular 40%
React native 35%
oTHERS 20%

Úspechy

Vznik Cassovia Code
v roku 2011
Herný vývoj
Viac ako 5 herných titulov
Tím profesionálov
Desiatky skúsených špecialistov

Spoznaj náš tím

Dominika

Lukáš

Urbi

Matron

Michal

Sajko

Matej

Saša

Lucky

Tomáš

Dávid

Janka

Pavol

Radana

Vlado

Tibi

Miki

Matuš

Ján

Martin

Dominik

Stelmi

Ďuri

Maťo

Peťo

Tonka

Tibor

Gabi