React Native Developer

Junior & Medior

Miesto práce

Košice

Termín nástupu

Dohodou

Home office

Onsite/Remote

Platové ohodnotenie

od 1800 €

Náplň práce:
Implementácia nových funkcií do mobilnej aplikácie z automotive priemyslu, ktorú budú využívať autopredajcovia a autoservisy v celej Európe. Fungujeme na princípoch scrumu s veľkým dôrazom na kvalitu kódu, ktorú bude zabezpečovať náš teamleader prostredníctvom code reviews. Takisto je pre nás dôležitá dôkladná príprava user stories, ktoré majú jasne stanovené „Definition of ready“ čo v praxi znamená, že developer dostáva presne definované zadania a môže efektívne pracovať.

V tíme bude tech lead, ešte jeden react native developer, product owner, product specialist, tester a v našom tíme sú aj backend vývojári, s ktorými bude prebiehať úzka spolupráca pri prepájaní aplikácie s backendom.

Technológie, ktoré používame na projekte:

  • React Native
  • Typescript
  • Redux
  • Fetch API
  • mobilné platformy Android a IOS

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • priestory v epicentre inovácií (Kulturpark)
  • podpora vzdelávania
  • práca na atraktívnych, inovatívnych a dlhodobých projektoch
  • podpora zo strany kolegov a skúseného teamleadera
  • práca v tíme zloženého so skúsených developerov a šikovných testerov
  • radi vás podporíme aj pri vašich projektoch
  • občerstvenie na pracovisku
  • skvelé teambuildingy
  • toto a ešte omnoho viac môžete u nás zažiť a získať

Technologické požiadavky:
React Native – pokročilý
TypeScript – pokročilý
GIT – pokročilý
Očakávame od teba, že budeš jedným z naších tímových hráčov a budeš mať záujem na sebe kontinuálne pracovať.

Odošli svoju žiadosť
Vyplň tento formulár a my sa ti ozveme ako náhle to bude možné.