Product owner

Onsite - Košice

Miesto práce

Košice

Termín nástupu

Dohodou

Home office

Onsite

Platové ohodnotenie

od 1800 €

Do nášho tímu hľadáme šikovného Product ownera na dlhodobú spoluprácu v rámci našich aktuálnych projektov. Máme za sebou niekoľko úspešných projektov, akými sú aj e-commerce platforma pre spoločnosť Dixi a digitalizácia pre spoločnosť Fúra. Aktívne pracujeme aj na projektoch pre jedno z najväčších kúpeľňových štúdii Siko, kde vyvíjame e-commerce platformu B2B.

Pracujeme na princípoch Scrumu s veľkým dôrazom na kvalitu kódu, ktorú zabezpečujú naší techleaderi prostredníctvom code reviews. Takisto je pre nás dôležitá dôkladná príprava user stories, pri ktorých dbáme na ich výstižnosť a úplnosť, čo v praxi znamená, že developer dostáva presne definované zadania a tak môže efektívne pracovať.

Náplň práce:

  • Definovanie nových nápadov a tém priamo so zákazníkom
  • Dohliadanie na správnou realizáciu biznisových tém
  • Analýza a návrh zlepšení existujúceho systému
  • Dokumentácia riešení, organizačná, mentorská a procesná činnosť
  • Koordinačná činnosť medzi tímom a externými dodávateľmi

Požiadavky

  • viac ako 3 roky skúseností na relevantnej pozícií (Product owner, Project manager, Key account manager..), ideálne v oblastí IT
  • veľkou výhodou je skúsenosť s agilnou metodológiou,
  • vynikajúce komunikačné schopnosti, tímový duch a ochota učiť a rozvíjať sa.

Čo by ste o nás mali vedieť:
Sme košický Software House a pôsobíme na trhu už od roku 2011. Začali sme trošku netradične ako herné štúdio, ale postupným vývojom trhu sme sa začali orientovať na vývoj pokročilých webových a e-commerce riešení, pričom v našom portfóliu sa nachádza aj zopár mobilných aplikácií.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • priestory v epicentre inovácií (Kulturpark)
  • podpora vzdelávania
  • práca na atraktívnych, inovatívnych a dlhodobých projektoch
  • podpora zo strany kolegov a skúseného teamleadera
  • práca v tíme zloženého so skúsených developerov a šikovných testerov
  • radi vás podporíme aj pri vašich projektoch
  • občerstvenie na pracovisku
  • skvelé teambuildingy
  • toto a ešte omnoho viac môžete u nás zažiť a získať
Odošli svoju žiadosť
Vyplň tento formulár a my sa ti ozveme ako náhle to bude možné.