IT Recruiter

Košice

Miesto práce

Košice

Termín nástupu

Dohodou

Home office

Onsite

Platové ohodnotenie

1000 €

Rozširujeme naše HR oddelenie a hľadáme prave šikovného IT recruitera.

Náplň práce:

  • aktívne vyhľadávanie a obsadzovanie potrebných pracovných pozícií v rámci spoločnosti
  • oslovovanie potenciálnych uchádzačov na sociálnych sieťach, aktívne budovanie databázy potenciálnych uchádzačov a komunikácia s nimi
  • organizovanie pracovných pohovorov, selekcia vhodných uchádzačov a následná komunikácia s kandidátmi
  • analýza trhu a aktuálnych pracovných pozícií v IT sektore v súlade so zameraním spoločnosti
  • spracovávanie HR reportov na mesačnej báze
  • udržiavanie databázy uchádzačov aj zamestnancov
  • kreativita a nápaditosť v oblasti oslovovania potenciálnych uchádzačov je vítaná

Požiadavky

  • skúsenosť s recruitingom/headhuntingom
  • orientácia na dosahovanie výsledkov
  • profiremný prístup

Čo by ste o nás mali vedieť:
Sme košický Software House a pôsobíme na trhu už od roku 2011. Začali sme trošku netradične ako herné štúdio, ale postupným vývojom trhu sme sa začali orientovať na vývoj pokročilých webových riešení, mobilných aplikácií a softvérou na mieru.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • priestory v epicentre inovácií (Kulturpark)
  • podpora vzdelávania
  • práca na atraktívnych, inovatívnych a dlhodobých projektoch
  • podpora zo strany kolegov a skúseného teamleadera
  • práca v tíme zloženého so skúsených developerov a šikovných testerov
  • radi vás podporíme aj pri vašich projektoch
  • občerstvenie na pracovisku
  • skvelé teambuildingy
  • toto a ešte omnoho viac môžete u nás zažiť a získať

Odošli svoju žiadosť
Vyplň tento formulár a my sa ti ozveme ako náhle to bude možné.