3

Angular developer

Lokalita

Košice / remote

Odmena

V závislosti od skúseností

Očakávaná úroveň

medior/senior

Hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu do tímu Angular developerov na projekt pre nášho klienta v zahraničí. Ide o greenfield, na ktorom sa využíva prioritne Angular 17, TypeScript, GraphQL, Material UI, Jest….

 

Čo môžeš očakávať:

  • greenfield projekt, počas ktorého budeš pracovať na komplexnej frontendovej aplikácii
  • navrhovanie dizajn s ohľadom pre škálovateľnosť a budúce nasadenie na trhu
  • spoluprácu v tíme skúsených Angular developerov
  • prácu pre zahraničného klienta z oblasti športového stávkovania
  • pravidelnú komunikáciu v anglickom jazyku

 

Preferujeme dlhodobú spoluprácu a prácu na kontrakt. Môžeš byť remote, no ešte radšej ťa privítame v našom office v košickom Kulturparku!

Výhody a benefity

V Cassovia Code sa snažíme o vytváranie prostredia, v ktorom sa naše hodnoty odrážajú v každodennej práci.

Pracujeme z officu aj hybridne. Prezenčne ťa budeme potrebovať najmä na dôležitých pracovných stretnutiach a zvyšný čas si riadiš sám.
Okrem školení a angličtiny podporujeme aj osobnostný rozvoj. Radi pomôžeme s vybudovaním tvojej osobnej značky a úmerne tvojmu rastu prispôsobime aj finančné ohodnotenie.
Dochádzanie do officu v širšom centre mesta so sebou prináša aj problémy s parkovaním. Okrem miestečka v podzemnej garáži je u nás samozrejmosťou aj candy bar, pitný režim a kvalitná káva.

Vytvárame priestor, v ktorom majú možnosť vyniknúť lokálne IT talenty – kreatívni ľudia s chuťou prezentovať svoje znalosti v tech komunite. Môžeš sa stať tvárou našich blogov, podcastov aj meetupov, alebo prísť s vlastným nápadom.

Nachádzame sa v mekke kreatívcov, kde si vieš bez problémov odskočiť na koncert, divadlo, výstavu ale aj niektoré z kľúčových podujatí v Košiciach (Profesia Days, SlovakiaTech, Game Days, Biela noc, Art & Tech Days a mnoho iných).
Pripravená/ý posunúť svoju kariéru na ďalší level?
Daj nám o sebe vedieť.

Ladislav Očvár

Talent Acquisition

Vložiť životopis Nie je vybratý žiadny súbor.
Spoznaj našu IT komunitu