3

Hľadáme talenty s odvahou tvoriť jedinečný príbeh Cassovia Code!

Náš príbeh

Na začiatku to bol sen založiť herné štúdio. Postupným rozvojom trhu sme sa zamerali na sofistikované softvérové riešenia, e-commerce a custom vývoj. Spolupracujeme s takými menami ako je americká spoločnosť Bloomreach alebo nemecký SAP.

Už viac ako 10 rokov pomáhame firmám zvládať ich technologické výzvy.

recruitment

Čo nás vystihuje

Náš tím tvoria talentovaní ľudia, ktorí majú radi výzvy a chcú rásť spolu s firmou.

RAST

Našou misiou je pomáhať klientom zvládať výzvy, ktoré prináša digitálna transformácia. Máme vplyv na úspechy našich zákazníkov. To nás neustále posúva vpred a vďaka tomu rastieme ako profesionáli aj ako osobnosti.

ODVAHA

Nebojíme sa prichádzať s inovatívnymi riešeniami. Baví nás hľadať spôsoby ako robiť veci lepšie. Objavujeme nekonvenčné technológie, sledujeme trendy a na problémy sa pozeráme ako na príležitosti.

LOKÁLNOSŤ

Vytvárame prostredie, kde sa môžu realizovať talenty lokálneho IT prostredia. Budujeme firmu s vlastným a jedinečným príbehom. Zároveň cítime záväzok voči miestu a mestu, kde sme vyrastali a študovali.

ĽUDIA

V práci sa chceme cítiť rovnako dobre ako doma, a to vďaka ľuďom, otvorenej komunikácii a spoločným aktivitám. Pomáhame si pri riešení každodenných problémov a zdieľame radosť z úspechov.

Chceme dať priestor ľuďom, ktorí majú odvahu prichádzať s vlastnými nápadmi a inováciami, sú pripravení zdieľať skúsenosti a je im blízka priateľská a otvorená komunikácia. Sme naozaj dobrý tím, navzájom sa podporujeme a zbierame spoločné zážitky. Užívame si pohodovú atmosféru, na ktorej má každý z nás svoj podiel.

Ivana Sidorová, People & Culture Manager

V Cassovia Code na teba čaká

Príležitosť

Podporujeme kreativitu a dávame priestor vyniknúť dobrým nápadom, ako nielen zlepšiť interné procesy, ale tiež rozvíjať vzťahy so zákazníkmi a otvárať nové obchodné príležitosti.

Otvorenosť

Pravidelná obojsmerná komunikácia s vedením firmy je bežnou súčasťou práce v Cassovia Code. Vďaka tomu môžeme otvorenosť navonok transformovať aj do vnútra firmy.

Flexibilita

Nie sme zviazaní hierarchiou ani byrokraciou. Dokážeme sa rýchlo prispôsobiť situácii a skúšať nové technológie a kreatívnejšie prístupy pri hľadaní správneho riešenia.

Rozvoj

Záleží nám na profesionálnom a osobnostnom rozvoji nášho tímu. Okrem kurzov a školení ponúkame vlastnú learning komunitu - priestor na zdieľanie know-how a prezentáciu unikátnych znalostí.

Zázemie

Relax zóna, candy bar či kvalitná káva sú drobnosti, ktoré dotvárajú celkovú atmosféru v našich officoch. Okrem toho sídlime v jednom z najkrajších kreatívnych hubov v Košiciach - v Kasárňach/Kulturparku.

Život

Radi sa zabávame a vytvárame si priateľské vzťahy aj v CC tíme. Well-being budujeme predovšetkým férovými podmienkami, vzájomným rešpektom a spoločnými voľnočasovými aktivitami.

Otvorené pozície

Location

Košice (On-site presence expected)

Salary Range

Starting at 2500€

As the Head of Recruitment at Cassovia Code, you will play a vital role in leading our talent acquisition efforts. You will be responsible for developing and implementing recruitment strategies, attracting top talent, and ensuring a seamless hiring process. Additionally, you will have the opportunity to work in a non-corporate-friendly environment, where open communication, access to the latest technologies, and attractive benefits are provided to foster a positive work experience for all employees.

Joining Cassovia Code as the Head of Recruitment offers an exciting opportunity to lead talent acquisition efforts, shape the company’s recruitment strategy, and contribute to the growth of a dynamic organization.

Location

Košice (On-site presence expected)

Salary Range

Starting at 4000€

As the Head of Delivery at Cassovia Code, you will play a crucial role in overseeing the successful delivery of our software development projects. You will be responsible for managing project teams, coordinating project timelines, ensuring the highest quality of deliverables, and fostering strong client relationships. This is a leadership position that requires a strong understanding of software development processes, excellent communication skills, and the ability to drive successful project outcomes. 

Joining Cassovia Code as the Head of Delivery offers an exciting opportunity to
lead and shape the successful delivery of software projects, contribute to the growth of a dynamic organization, and work with talented professionals in the software development industry.

Tatiana Balintová

Tatiana Balintová

HR manager​

Máš otázky?
Vložiť životopis Nie je vybratý žiadny súbor

Zo života

Cassovia Code

Promo Video Cassoviacode

Robert Demko Chief Growth Officer Cassovia Code

Ako môže firma vyrásť? Keď budú rásť jej ľudia, hovorí Robo, náš Chief Growth Officer

Cassovia Code | Teambuilding Maladinovo 2023