Fungovanie firmy Cassovia Code počas krízy

Ikona: autor článku Cassovia Code
Ikona: dátum článku 6 Októbra 2020
Ikona: kategória článku Novinky
Ikona: čas čítania 2 min. čítania

Blog image

Pod vedením Jána Berežného na oddelení obchodu a riaditeľa výroby Štefana Nitkulinca sme aj napriek problémom týchto dní a následnej ekonomickej kríze dosiahli mnoho úspechov, pričom sa podarilo udržať rast a progres spoločnosti Cassovia Code.


Vďaka výsledkom nášho e-commerce implementačného tímu sme s klientom SIKO koupelny a.s. uzatvorili dohodu o spolupráci pre ďalšie obdobie. Vývojári spol. Cassovia Code úspešne pokračujú v realizácii B2B riešenia pomocou technológie SAP Commerce. SAP Hybris alebo SAP Commerce je platformou pre podporu obchodovania, ktorej cieľom je zveľadiť biznis, a rovnako aj predajné výsledky. Pomocou viackanálových procesov dokáže zákazníkom poskytnúť čo najlepšiu službu, ktorá je prispôsobená jeho požiadavkám a potrebám, ktoré v súčasnej dobe rieši.

 

Aj napriek súčasným problémom, ktoré zasahujú nás všetkých sa obchodnému oddeleniu otvorila spolupráca s jedným z najväčších startupov v ČR, a to spoločnosťou Carvago s.r.o., kde realizujeme požiadavky klienta pomocou technológie PHP Symphony v rámci back-endu a React Native v rámci front-endu. Využiť naše služby sa rozhodla aj spoločnosť Adega, ponúkajúca inovatívne mobilné pokladnice, ktorej predstavy realizujeme pomocou technológií Kotlin, Java a SQLite. V neľahkom období dotiahli kolegovia z obchodu do úspešného konca aj dohodu o spolupráci s inovatívnou spoločnosťou Forhit, kde pomocou technológie React Native vyvíjame aplikáciu pre iOS a Android na mieru, podľa potrieb zákazníka.

Vedenie firmy Cassovia Code

Z personálneho hľadiska sa tím Cassovia Code rozšíril aj o nových členov na obchodných, marketingových a samozrejme vývojárskych pozíciách.

 

Obchodný tím Cassovie pre Českú republiku nájdete v nových priestoroch Tancujúceho domu na adrese Jiráskovo nám. 1981/6 Nové Město, Praha.

 

 

V týchto neistých časoch Vám všetkým držíme palce, aby sme to prežili v zdraví, s novými obchodnými príležitosťami a spoluprácami.