All Star LinkedIn profil

12 novembra, 2021

Vyhľadávanie nových kolegov sa za posledné obdobia zmenilo. Časom keď stačilo nazrieť do reakcií pri pracovných ponukách na kariérnych portáloch odzvonilo. Do popredia sa čoraz viac dostáva využívanie sociálnej siete LinkedIn, ktorá sa zmenila na databázu profesionálov v rôznych oblastiach a celého sveta.

Profesionáli z oblasti ľudských zdrojov veľakrát vyhľadávajú uchádzačov práve na základe kľúčových slov, ktoré si vo svojom profile uvediete. Jednoduchým vyplením informácii na Vašom profile, dokažete zaujať svojími zručnostami, ponúkanými službami ale aj produktami. A naopak uvedením niektorých informácií dosiahnete aby vás ľudia s ponukami práce neoslovovali.

 

  1. Headline – odporúčame uviesť pracovnú pozíciu prípadne tech skill, ktorý je pre Vás hlavným. Je to prvý text, ktorý o Vás ďalšie osoby uvidia okrem vášho mena.
  2. About – chcete sa pochváliť portfóliom svojich služieb/repozitárom? Neváhajte ho tu uviesť. V prípade ak nechcete byť kontaktovaný, odporúčame uviesť do tejto časti túto skutočnosť.
  3. Experience – rozpíšte čomu sa venujete, pochváľte sa Vašou prácou a ukážte čomu sa v rámci spoločnosti venujete
  4. V časti Skills & endorsements si viete vyberať zo širokej škály skúseností a zručností a to jednoducho pridaní prostredníctvom Add Skills. V rámci skillov a zručností viete absolvovať Skill Quiz, ktorého úspešné absolvovanie prejaví pri danej zručnosti ako LInkedIn Assessment badge. Skill Quizy sú písané skôr teoretickou formou kde si v krátkom časovom rozsahu môžete vybrať z ponúkaných možností. 

Chcete vedieť ako je na tom Váš profil? Ak áno, tak sa prihláste prostedníctvom Vášho profilu a pozrite si Váš Social Selling Indexkde sa dozviete ako je Váš profil ohodnotený v rámci vašej siete kontaktov a odvetvia, v ktorom sa pohybujete.

                                    Chceli by ste poradiť s vyplnením profilu? Neváhajte ma kontaktovať. Rada Vám poradím. 

HR manager

                                                                                   Michaela Henkelová – HR manager

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on tumblr

Ďalšie články

Na týchto stránkach používame cookies. Pre viac informácií o cookies kliknite sem