3

Cassovia Code Vianočný večierok

Aký bude rok 2023 v Cassovia Code?

2023-01-12

Autor: Maja Bosák Vasiľová

Dĺžka čítania: 2:25 min

SK

Začiatok roka býva o predsavzatiach, ale aj nových začiatkoch, plánoch a víziách. Aj my v Cassovia Code vstupujeme do 2023 plní sily a odhodlania. Ešte predtým, ako sa naplno pustíme do nových výziev, stojí zato ohliadnuť sa za dôležitými momentmi minulého roka.  

O tom, čo nás posunulo, ale tiež čo nás čaká a neminie v nasledujúcom roku, s členmi kreatívneho centra Cassovia Code…

Jano, CEO Cassovia Code

Dostali sme sa do pozície, keď už nie sme len nejaký košický startup o desiatich ľuďoch ale dokážeme konkurovať etablovaným lokálnym IT spoločnostiam.

Je to vďaka podmienkam, ktoré vieme poskytnúť súčasným aj budúcim kolegom, ale tiež vďaka firemnej kultúre a plnému fokusu, ktorý venujeme projektom a zákazníkom.

Firmy na Slovensku nečaká ľahký rok, no my krízu vnímame ako príležitosť jednak upevniť vzťahy s aktuálnymi klientmi, no takisto využiť trhové medzery a nadviazať nové obchodné partnerstvá

Števo, CTO Cassovia Code

Rok 2022 bol plný zaujímavých výziev, ktoré sa nám podarilo zdolať. Online porady sme vymenili za osobné stretnutia v kancelárii, medzi sebou sme privítali nové talenty a naštartovali nové spolupráce.

Neustály rast firmy je dôležitý a som rád, že sa nám ho darí dobre zvládať, čo zároveň posúva každého z nás vpred. Rozširujúce sa dlhodobé projekty sú zároveň aj zárukou stability a dávajú nám smerovanie aj po obchodnej stránke. 

Paľo, Sales Director 

Našou ambíciou je aktuálne rásť aj za hranicami Slovenska, čo sa nám zatiaľ darilo predovšetkým u našich západných susedov.

Vďaka tomu, že sa špecializujeme na riešenia ako SAP Commerce, alebo produkty spoločnosti Bloomreach, sme flexibilní a zároveň si potrpíme na kvalitu poskytovaných služieb, dokážeme konkurovať zahraničným IT firmám a byť relevantným technologickým partnerom aj pre startupy.

Expanzia by ale nebola možná bez šikovných ľudí, ktorí sa u nás majú možnosť ukázať a prísť s vlastnými nápadmi a vylepšeniami.  

Ika, People & Culture Manager 

S rastom firmy idú ruka v ruke aj rastúce požiadavky na riadenie ľudí a zabezpečenie takých pracovných podmienok, ktoré vyhovujú ľuďom v rôznych etapách života.

Prioritou pre 2023 bude preto pracovať na employee experience už od prvého momentu, kedy sa človek dostáva do kontaktu so značkou Cassovia Code. Každá interakcia s firmou je dôležitá a mala by viesť k zvýšeniu spokojnosti, angažovanosti a produktivite.

Tento rok bude o firemnej kultúre, ktorá nás spája, technológiách, ktoré nám pomáhajú rásť a priestore, ktorý nás bude aj naďalej inšpirovať.  

Táňa, HR Manager 

Minulý rok preveril našu schopnosť flexibilne reagovať na meniace sa trhové podmienky aj v oblasti ľudských zdrojov. Aby sme dokázali rýchlo odpovedať na požiadavky klientov a zároveň pritiahnuť špičkové talenty, musíme na to ísť strategicky – neustále sledovať trh práce, networkovať a zväčšovať databázu kontaktov.

Okrem toho je pre mňa dôležité, aby každý budúci člen tímu dostal už na prvom stretnutí jasný obraz o firemnej kultúre, na ktorej vytváraní sa bude podieľať aj on sám. Verím, že práve vďaka skvelým ľuďom a ruka v ruke s obchodom a marketingom dokážeme náš tím naďalej rozširovať.  

Maja, Marketing Director 

Za kľúčový moment roka 2022 považujem vznik kreatívneho centra. Nechcem ho nazývať oddelením, pretože jeho hlavnou úlohou je spájanie. Kreatívne centrum je miestom, kde každý nápad dostane spätnú väzbu a reálne kontúry.

V tíme Cassovia Code máme množstvo inšpiratívnych ľudí so skvelými nápadmi. V roku 2023 sa naši priaznivci môžu tešiť na nový obsah v podobe článkov, rozhovorov ale aj nových formátov, prostredníctvom ktorých budú mať možnosť nahliadnuť priamo k nám do “kuchyne”. Chceme hovoriť o firemnej kultúre, biznise, trendoch ale aj individuálnych príbehoch. Je sa na čo tešiť!

Maria Vasilova Cassovia Code

Ďalšie články