3 rozšírenia (Power-Ups) do Trella, ktoré vám pomôžu pri práci

4 novembra, 2021

Trello je nástroj určený na riadenie projektov založený na vizuálnom editore, ktorý prináša zábavu k plánovaniu úloh. Projekty sú zverejnené formou násteniek, ktoré obsahujú zoznamy úloh. Jednotlivé úlohy je možné presúvať v rámci stĺpcov.

 

Dnes sa pozrieme na využívanie rozšírení (Power-Ups), ktoré Trello teraz poskytuje neobmedzene pre každého užívateľa. Prostredníctvom týchto rozšírení môžete vytvoriť spolu s vašim tímom zázraky prostredníctvom nekonečných možností customizácie vo vašich boardoch, kartách a náhľadoch.

Využívate pri práci na komunikáciu Slack? Tak toto rozšírenie vám umožní jednoduché prepojenie medzi vaším boardom na Slacku a Trelle. Vďaka tomuto rozšíreniu, dokážete jednoducho preposlať tasku priamo do komunikačného kanálu, kde je možné na nu reagovať, zobraziť si ju prípadne rovno vyriešiť.

Aj napriek tomu že používate pri svojej práci Trello, tak naďalej komunikácia prebieha hlavne prostredníctvom e-mailov. Ak sa chcete uistiť, že všetko čo príde do vašej doručenej pošty neujde pozornosti tak môžete použiť E-mail pre Trello od SendBoard na automatické vytvorenie karty pre každý e-mail, ktorý príde.

Spomínane rozšírenie je efektívne aj v prípade ak máte zdieľanú schránku zákazníckych služieb. Vďaka novej karte budete vidieť novú požiadavku alebo problém okamžite a dokážete naň priamo odpovedať z Trella. Nemusíte už strácať čas prepínaním medzi emailom a Trellom.

Ak požiadavku alebo problém vyriešite, tak môžete označiť kartu ako hotovú a tak automaticky informovať svojho klienta o vyriešení požiadavky.

Pri tímových rozhodnutiach veľakrát potrebujeme názor viacerých kolegov, s ktorými je potrebné naplánovať si stretnutia alebo sa pýtať každého kolegu osobitne. Tieto spôsoby sú časovo náročnejšie a nie hneď sa dostavia požadované výsledky. Na hlasovanie nie je potrebné využívať len externé nástroje ako Google dotazníky, ale aj hlasovanie priamo na nástenke v Trelle. 

 

 

 

Trello poskytuje mnoho rozšírení v časti Power-Ups v 8 rôznych oblastiach akými sú aj Developer Tools, Analytics & Reporting a ďalšie. Použitím niektorých z rozšírení spravíte z vášho trella efektívny nástroj na riadenie projektov na jednom mieste.

 

Jednoduchosť a flexibilita robia Trello výkonným riešením pre správu projektov. Okrem bezplatného používania poskytuje mnoho integrácií a jednoducho sa dokáže prispôsobiť pre rôzne projekty. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on linkedin
Share on tumblr

Ďalšie články

Na týchto stránkach používame cookies. Pre viac informácií o cookies kliknite sem